Vodohospodářský technik/technička správy vodních toků

Pracovní místo ( Vodohospodářský technik/technička správy vodních toků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Kladruby nad Labem
Náplň práce
- vyjadřovací činnost z hlediska správce vodního systému ve smyslu vodního zákona
- zpracovávání pasportů vodních toků a jejich technicko-provozní evidence
- technicko-bezpečnostní dozor vodohospodářských děl v hydrologickém území včetně navrhování opatření
- zpracování dílčích podkladů pro hospodaření s vodou, sběr a zpracování podkladů o odběrech povrchové a podzemní vody a o vypouštění odpadních vod
- zpracovávání podkladů pro vodohospodářské studie a studie záplavových území, studie odtokových poměrů a ostatní plánování v oblasti vod
- zpracovávání materiálů pro rozhodování správních orgánů a vedení příslušných dokumentací a evidencí
- zpracovávání podkladů pro manipulační řády vodních děl
Požadujeme:
- vzdělání - střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru dopravní a vodohospodářské stavitelství, příp. ekvivalet, a vyšší (vysokoškolské)
- praxe v oboru min. 2 roky
- trestní bezúhonnost
- orientaci ve vodohospodářských normách, standardech, legislativě a dokumentaci
- využívání grafických informačních systémů
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou - 1 rok, zkušební doba 3 měsíce (možnost prodloužení až na dobu neurčitou)
- pracovní doba nerovnoměrně rozvržená - 40 hodin týdně
- odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění ve spojení s nařízením vlády č. 222/2010 Sb., v platném znění - 9. platová třída, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
Zaměstnanecké výhody:
- jazykové vzdělávání
- stravenky v hodnotě 100 Kč ( z toho příspěvek zamě