Pracovník/pracovnice vztahů k veřejnosti

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice vztahů k veřejnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Kladruby nad Labem
Náplň práce:
- vytváření a realizace projektů a programů informování a prezentace činnosti organizace ve vztahu k veřejnosti.
- rozvoj a vedení svěřeného týmu a jeho motivace
- příprava programových aktivit, produkce akcí pro veřejnost a korporátní zákazníky
- stanovování a vyhledávání nových příležitostí, uvádění nových služeb a programů
- sestavování marketingových strategií
- koordinace programů a akcí národního hřebčína ve spolupráci s ostatními útvary
- spolupráce s komunikačními, destinačními a cestovními agenturami
- copywriting, správa webu a sociálních sítí
- reprezentace organizace na prezentacích a výstavách
- rešeršní a dokumentátorské práce
Požadujeme:
- vzdělání vysokoškolské
- praxe s vedením menšího týmu
- orientace v oblasti marketingu, cestovního ruchu
- orientace v kulturní, vzdělávací a volnočasové nabídce regionu
- velmi dobré komunikační schopnosti a vystupování, analytické myšlení
- bezúhonnost
- znalost minimálně jednoho světového jazyka angličtina/němčina - úroveň minimálně B.1 slovem i písmem
- znalost druhého světového jazyka vítána
- řidičský průkaz sk. B s aktivní praxí
Uvítáme praxi v oboru.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou - 1 rok, zkušební doba 3 měsíce (možnost prodloužení až na dobu neurčitou)
- pracovní doba nerovnoměrně rozvržená - 40 hodin týdně
- odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění ve spojení s nařízením vlády č. 222/2010 Sb., v platném znění - 9. platová třída, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
Zaměstnanecké výhody:
- jazykové vzděláván