Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO)

Pracovní místo ( Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Laboratorní technik
Vaší náplní práce bude:
- analýza svarů
- podpora v metrologii
- řešení kvalitativních problémů ve výrobě
- 3D měření

Požadujeme:
- odborné vzdělání technického směru
- částečná znalost anglického jazyka
- praxe ve strojírenském, případně automobilovém průmyslu

Výhodou:
- práce s měřicími přístroji
- znalost systému řízení kvality
- zkušenosti s prací na oddělení kvality
- čtení technické dokumentace
- znalost procesu svařování (CO2)

Nabízíme:
- práci, kde můžete být platným členem týmu
-firmu, které se daří a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
-a také zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, osobní ohodnocení, životní pojištění, penzijní připojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další, cafeterie benefitů)

Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.