Pracovník uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Pracovní místo ( Pracovník uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: e-mailem

Náplň práce:
o Školení zákazníků v rámci implementace personálního informačního systému (cestování přímo k zákazníkovi)
o Aktivně komunikovat a řešit problémy a požadavky zákazníků v rámci navazující podpory provozu systému
o Koordinace činností ve vztahu k ostatním pracovníkům servisního oddělením a dalším oddělením společnosti
o Příprava cenových nabídek na základě obdržených poptávek našich klientů
o Sestavování plánu práce programátorů společnosti a s tím související komunikace s klienty (předání informace o termínech řešení, předání výsledku řešení atp.)
o Testování nových verzí systému
o Ověřování stavu řešených požadavků a s tím související komunikace s klienty

Požadujeme:
o Řidičský průkaz skupiny B
o Schopnost a ochotu učit se
o Vysokou pracovní morálku
o Ochotu jezdit na služební cesty,
o Velmi dobrou znalost práce s PC na uživatelské úrovni (MS Office, Windows)
o Zkušenosti s vedením týmu, vedení kolektivu lidí přímo i na dálku, vyjednávací schopnosti, zkušenosti s řešením reklamací
o Samostatnost, důslednost a odpovědnost

Nabízíme:
o Práci na HPP v úspěšné a stabilní společnosti
o Možnost podílet se na projektech implementace u zajímavé klientely
o Motivující finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonům (fixní + variabilní mzda dle výkonu)
o Příspěvek na stravování
o Možnost firemního vozu i k soukromému užívání (po zapracování)
o Firemní telefon a notebook i k soukromému užívání