Masér - masérka

Pracovní místo ( Masér - masérka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MASÉR - MASÉRKA
Vyžadujeme:
- oprávnění k poskytování masérských služeb
- praxie v oboru
- pozitivní přístup k práci
- chuť a snahu rozvíjet se a růst
- týmového ducha
- příjemné vystupování a pozitivní myšlení
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilitu Požadujeme znalost českého jazyka, základní znalost anglického jazyka a německého jazyka
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr
- zázemí české moderní hotelové společnosti
- možnost osobního i profesního rozvoje
- systém pravidelných školení
- zajištění ubytování
- dobré platové podmínky
- benefity v rámci Asten Hotels
- zvýhodněné stravování
- uniformu
- moderní technické vybavení
- přátelský kolektiv
- možnost nástupu ihned nebo od června 2020
Náplň práce:
- komunikace s klienty, obsluha recepce wellness,
poskytování nejvyšší možné úrovně hotelových služeb hostům, masáže dle hotelový standartů a wellness menu, úzká spolupráce se všemi odděleními, především recepcí, rezervačním oddělením, zajištení naprosté spokojenosti hosta, zodpovědnost za vzhled a čistotu Wellness