Odborný rada : právník Oddělení právní podpory LPIS a veřejných zakázek

Pracovní místo ( Odborný rada : právník Oddělení právní podpory LPIS a veřejných zakázek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : Štěpánská č.p. 626/63, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : pracovní dny 8 -16:00 hodin - Kudibal Ondřej, tel.: 731633988, e-mail: ondrej.kudibal@szif.cz

Náplň práce:
Právník zajišťuje správu pohledávek, komunikuje se soudy, exekutory. Účastní se soudních jednání, připravuje dohody o splátkách. Spolupracuje s regionálními právníky. Kontroluje smlouvy. Zpracovává stanoviska v řízeních o aktualizacích evidence půdy vedených dle zákona č. 252/1997 Sb., o zemědělství, ve znění pozdějších předpisů.

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru Právo, právní a veřejnoprávní činnost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY :
- garantovaný nástupní plat ve výši 30.000,- Kč
- garanci dalšího platového růstu, jakož i možnost profesního růstu
- služební poměr na dobu neurčitou
- moderní pracovní prostředí v centru Prahy (Štěpánská ulice)
- pružnou pracovní dobu
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí)
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- přátelské pracovní prostředí
- možnost osobního vzdělávání formou individuálních školení a vzdělávacích programů
- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu
- karta plná benefitů (měsíční příspěvek 400 Kč na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)
- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport