Operátor/ka výroby - výroba kosmetické tužky

Pracovní místo ( Operátor/ka výroby - výroba kosmetické tužky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Operátor/ka výroby - výroba kosmetické tužky - vzdělání základní. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu určitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup 20.4.2020. Mzda 16 750,-- Kč hrubého.
Požadujeme: smysl pro týmovou práci a dobrý zdravotní stav.
Zaměstnanecké výhody: 13. plat a 14. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, podniková doprava z Větřní a Českého Krumlova, dotované stravování, pravidelné odborné vzdělávání.
Kontakt: volejte od 8:00 do 10:00 hod - 380 708 112 p. Klára Maláková
e-mail: klara.malakova@schwancosmetics.cz
Ověřeno 17.8.2020