obsluha linky na úpravu surovin (plavení)

  • Chlumčany

Pracovní místo ( obsluha linky na úpravu surovin (plavení) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vzdělání - ÚSO nebo SO, dobrý zdravotní a fyzický stav, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita
Nabízíme:
perspektivní činnost v prostředí mezinárodní firmy s řadou sociálních výhod, zajímavou a zodpovědnou práci, motivující finanční ohodnocení a 13. plat, zaměstnanecké benefity v roční výši 15 400 Kč (příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na rekreaci), 5 týdnů dovolené, 13. plat, 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci ve výši 7.000 Kč za rok, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění

Kontakt telefonicky na tel. 378 021 225 od 7 do 15 hod. nebo e-mail zdenka.prskavcova@rako.cz