Recepční

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

RECEPČNÍ
Recepční
Náplň práce: péče o hosta, osobní, telefonická, emailová komunikace s klienty, směnárenská činnost, doplňkový prodej
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- znalost NJ nebo AJ
- znalost práce na PC na uživatelské úrovni (Word, Excel, Outlook, Internet)
- praxe v oboru není podmínkou
- čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
- řádnou pracovní smlouvu
- sociální a zdravotní pojištění platíme dle zákona
- celoroční práci pro ryze českou stabilní firmu
- cca 22.000 - 35.000 Kč hrubého, proplácíme soboty, neděle, svátky, vše oficiálně přiznané
- podporujeme a finančně přispíváme na další vzdělávání
- ubytování a stravování v místě za symbolické ceny
- možnost sportovního vyžití za výhodných podmínek
- možnost dovolené v partnerském hotelu Port u Máchova jezera
- příspěvek na dovolenou
Nástup možný ihned nebo dohodou. Životopis zašlete na kontaktní e-mail: prace@hotelhorizont.cz