Všeobecná/ý zdravotní sestra/bratr

  • Cheb

Pracovní místo ( Všeobecná/ý zdravotní sestra/bratr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Americká 2176/52, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení či převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Platové ohodnocení: 26.800,- Kč až 38.320,- Kč (vše se odvíjí od zařazení do platového stupně - podle praxe), po zkušební době osobní příplatek. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelských procesů bez odborného dohledu na základě ordinací lékařů, aktivní spolupráce s lékaři při hodnocení klinických stavů klientů, vyhodnocování jejich potřeb, práce na PC, zpracovávání administrativy. Požadujeme: flexibilita, rozhodnost, komunikativnost, empatie, vstřícnost, zkušenosti s prací se seniory výhodou. Nabízíme: levné obědy, příspěvek na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-15:00 h) anebo e-mailem (zaslat životopis) anebo osobně na adrese pracoviště (Po-Pá 8:00-15:00 h).