VŠEOBECNÁ SESTRA NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt pouze e-mailem: personalni@nem-tr.cz
Požadujeme:
o odbornou způsobilost k výkonu povolání,
o smysl pro týmovou práci,
o komunikační schopnosti,
o trestní bezúhonnost,
o zdravotní způsobilost.

Pracovní náplň:
o poskytování ošetřovatelské péče prostřednictvím ošetřovatelského procesu.

Nabízíme:
o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
o 10. platovou třídu,
o 25 dnů dovolené,
o možnost ubytování,
o benefity:
- příspěvek na závodní stravování,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
- příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
- nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
- finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).

Nástup dle dohody.