Vedoucí skladník/ce

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Vedoucí skladník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: Řízení a koordinace skladu zboží, hotových výrobků, polotovarů, zodpovědnost za příjem a výdej všech skladových položek na základě dodacích listů, vstupní kontroly zboží, spolupráce odděleními nákupu a kooperace, obchodním oddělením, výrobou a montáží, kontrola všech termínů (předání polotovarů do výroby, příjem z výroby na sklad, expedice zákazníkovi atd.) a upozorňování na možná prodlení, komunikace se smluvními přepravci a interní divizí autodopravy pro organizaci přeprav, vedení malého týmu skladníků (2-3 lidé), zajištění a podílení se na inventuře, péče o skladovou a manipulační techniku, práce v IS ABRA
- Požadavky: SŠ vzdělání, zkušenosti s vedením skladu, práce s PC (jakýkoliv IS výhodou) organizační a koordinační schopnosti, umění vést jasné a nekonfliktní komunikace s lidmi, samostatnost, zodpovědný přístup, pečlivost, pracovní doba 7:00 - 15:30 hod.
- Nabízíme: rozmanitou práci, ohodnocení adekvátní významu pozice, firemní akce, jistotu se smlouvou na dobu neurčitou, stravenky v hodnotě 100,- Kč a stravování v areálu společnosti
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz