Manipulační dělník

  • Bruntál

Pracovní místo ( Manipulační dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Zahradní 1965/44b, Bruntál
Náplň práce, okruh činností:
- manipulace s odpady, jejich třízení a ukládání, údržba a úklid okolí areálu (sekání zeleně, úklid sněhu, úklid komunikací)
- činnosti spojené s běžnou údržbou budov

Požadujeme:
- minimální stupeň vzdělání - vyučení
- dobrá kondice a fyzická zdatnost
- spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, svědomitost, zručnost
- schopnost práce ve výškách
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- zajímavá a perspektivní práce pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
- důkladné odborné zaučení
- práce pouze na ranní směnu - volné víkendy
- příjemné, nové, moderní pracovní prostředí

Zaměstnanecké výhody:
profesní růst, odborná školení, zajímavé platové ohodnocení, měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy, náborový příspěvek ve výši 6 000,- Kč (vyplácen postupně), možnost výplaty příspěvku na dopravu, dovolená v délce 4. týdnů - po 1 roce navýšení dovolené o 1 týden, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora

kategorie rizika: 2
Hlásit se na e-mail hellebrand@linaset.cz nebo na tel. č. 720 729 278, popřípadě osobně na adrese Zahradní 1965/44b, Bruntál.
Z : 2.3.2020