Inspektor kvality

Pracovní místo ( Inspektor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kdo jsme:
" projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém a leteckém průmyslu
" našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Opel, ZF TRW, Faurecia atd.
Náplň práce:
" vizuální kontrola dílů
" jednoduché měření
" drobné opravy hlavně plastových dílů
" práce na projektech přímo v závodech u našich zákazníků
" 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční)
Požadujeme:
" pečlivost, důslednost, odpovědný přístup
" časová flexibilita je velkou výhodou
" dobrý zdravotní stav
" schopnost pracovat v týmu
" dobrý zrak nebo adekvátní brýle / čočky
Nabízíme:
" mzda 120 CZK / hod
" stravenky v hodnotě 80 CZK
" pro nadějné velmi zajímavý kariérní růst
" bonusový systém pro zaměstnance
" nadstandardní příplatky za práci přesčas, ve svátcích, v sobotu a v neděli, za noční směnu
" pohyblivá složka mzdy 10 CZK/hod
" příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti, na penzijní pojištěn (po 3 letech u firmy)

Zaměstnanecké výhody4): " mzda 120 CZK / hod

Kontakt: e-mailem