Frézař, soustružník

  • Prachatice

Pracovní místo ( Frézař, soustružník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
" Frézování a soustružení, vrtání dle technických výkresů. Kompletace vyrobených dílů, repasování starých dílů, výroba nových přípravků dle zadání.
" Správa a údržba budovy a okolí- zajišťování standartní údržby + drobné práce v areálu.
" Správa strojového parku
" Správa a údržba drobných přípravků

Požadujeme:
" Střední odborné vzdělání v oboru
" Praxe v oboru min. 3 roky
" Aktivní znalost německého jazyka výhodou
" Technické myšlení, čtení výkresové dokumentace
" Samostatnost, trpělivost, odolnost vůči stresovým situacím, vyšší stupeň časové flexibility, ochota učit se novým věcem.
" Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
o Práci ve stabilní a trvale se rozvíjející mezinárodní společnosti
o Práce v jednosměnném provozu s pružnou pracovní dobou
o Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy/jazykové kurzy
o Zaměstnanecké benefity : 29 dní dovolené, vánoční prémie, příspěvek na dojíždění, přítomnostní prémie, příspěvek na penzijní spoření, prémie za export, závodní stravování, náborová prémie …
o Možnost nástupu: ihned

Zájemci o tuto pozici nás mohou kontaktovat:
Lucie Novotná, lucie.novotna@reinfurt.cz,
telefon: 380 601 039,725 110 166