Technolog

  • Prachatice

Pracovní místo ( Technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
" Kontinuální rozvoj technologií v montáži, zavádění nových technologií
" Optimalizace zavedených technologií a procesů, vyhodnocování efektivity, zvyšování OEE
" Opravy a údržba řídících jednotek či elektrických částí strojů
" Správa a evidence nástrojů a přípravků montáže
" Vedení S-CIP projektů
" Aktivní komunikace s německou centrálou (konstrukce, vývoj výroby, IT atd.)
" Vytváření P-FMEA
Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
" Praxe v oboru min. 3 roky
" Aktivní znalost německého jazyka nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni
" Technické myšlení, čtení výkresové dokumentace
" Samostatnost, trpělivost, odolnost vůči stresovým situacím, vyšší stupeň časové flexibility, ochota učit se novým věcem.
" Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
o Práci ve stabilní a trvale se rozvíjející mezinárodní společnosti
o Práce v jednosměnném provozu s pružnou pracovní dobou
o Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy/jazykové kurzy
o Zaměstnanecké benefity : 29 dní dovolené, vánoční prémie, příspěvek na dojíždění, přítomnostní prémie, příspěvek na penzijní spoření, prémie za export, závodní stravování, náborová prémie …
o Možnost nástupu: ihned

Zájemci o tuto pozici, nás mohou kontaktovat:

Lucie Novotná, lucie.novotna@reinfurt.cz,
telefon: 380 601 039,725 110 166