Stavební technik mistr

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Stavební technik mistr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce
- Řízení a koordinování výrobních činností v jednotlivých fázích stavební výroby nebo provozu.
- Sestavení operativních plánů stavební výroby nebo provozu a operativní řešení organizačních a provozních problémů.
- Kontrola dodržování výrobních termínů, plánů směnnosti, využívání fondu pracovní doby a plnění pracovních povinností podřízených zaměstnanců.
- Dodržení výrobních harmonogramů ve stanovených termínech a kvalitě.
- Zajištění preventivních prohlídek, údržby a oprav strojů a výrobních zařízení ve svěřeném úseku stavební výroby nebo provozu.
- Zajištění a organizace materiálové a personální přípravy stavební výroby na svěřeném dílčím úseku.
- Kontrola kvality stavební výroby a dodržování pracovní a technologické kázně na svěřeném výrobním úseku.
- Kontrola dodržování bezpečnosti práce a požárních a hygienických předpisů.
- Vedení příslušné výrobní a provozní dokumentace.
Požadujeme:
- Minimálně SOU vzdělání ukončené výučním listem
- Řidičský průkaz skupiny: B,C+ profesní průkaz, skupina T výhodou
- Strojnický průkaz a svářečský průkaz výhodou
- Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
- Znalost práce na PC (Word, Excel)
- efektivní komunikace, výborné organizační schopnosti, umění rozhodovat, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, morální bezúhonnost, zodpovědnost a aktivní přístup
Nabízíme
-Stabilní a perspektivní zaměstnání
- zajímavou práci v příjemném kolektivu
- zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky
- pracovní doba 40 hod./týden
- nástupní plat 35-40.000,- Kč/hrubého
V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail: info@