Odborný / vrchní referent - koordinátor území SLDB v oddělení SLDB Krajské správ

  • Kladno

Pracovní místo ( Odborný / vrchní referent - koordinátor území SLDB v oddělení SLDB Krajské správ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
realizace úkolů územní přípravy na pracovišti i v terénu,
podíl na vytipování problémových objektů v daném územním sektoru,
provádění zápisů zjištěných údajů za budovy, adresy a byty do uživatelských aplikací,
zabezpečování organizační činnosti při náboru a školení sčítacích komisařů ČSÚ,
provádění organizační činnosti při realizaci zkušebního a vlastního sčítání,
zabezpečování dohledu a kontroly nad distribucí a sběrem formulářů.

Nabízíme:
stravenky, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu.