DAŇOVÝ/Á PORADCE/KYNĚ

Pracovní místo ( DAŇOVÝ/Á PORADCE/KYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vyznáte se v účetnictví a daních tak, že dokážete i poradit?
- Zapojte se do našeho kolektivu zkušených daňových poradců, naučte se, co jen tak někdo neovládá. Pokud máte pozitivní přístup a s nadšením získáváte nové znalosti, které se nebojíte uplatnit, potřebujeme právě vás.
Co budete dělat?
- Zpracovávat daňová přiznání
- Komunikovat s přidělenou skupinou klientů, našimi účetními a příslušnými úřady
- Navrhovat optimalizaci účetnictví a daňových odvodů při řádném plnění všech daňových povinností
- Vyhledávat potencionální rizika a příležitosti
Od vás očekáváme
- Vysokoškolské vzdělání v ekonomickém oboru.
- Praxi a znalosti v podvojném účetnictví a daních
- Komunikativní AJ nebo NJ
- Znalost MS Office
- Zvýšené pracovní nasazení ve špičkách, zejména v prvním pololetí
Na co se můžete spolehnout?
- Budete vykonávat zajímavou a zodpovědnou práci, při které odborně vyrostete.
- Vaše zapracování na nové pozici bude důkladné, máme funkční systém a pravidla práce i komunikace. Ve společnosti jsou kolegové připraveni zodpovědět vám s úsměvem vaše dotazy všeho druhu.
- Při práci používáme moderní technologie. Tým IT odborníků máme pod jednou střechou.
A něco navíc
- 5 týdnů dovolené
- Služební notebook
- Možnost práce z domova
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na stravování
- Výuka cizích jazyků
- Zdravotní cvičení v prostorách společnosti
- Relaxační místnost
- Pomůžeme vám s přípravou ke kvalifikační zkoušce daňového poradce
Zaujalo vás to? Pak se nám co nejdříve ozvěte na e-mail kariera@kodap.cz.
Pošlete svůj životopis a vysvětlete krátce svou motivaci. Ozveme