ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE

Pracovní místo ( ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Chcete se vyznat v daních mnohem více než ostatní a pomáhat jim? Hledáme chytré a výkonné lidi na pozici asistent daňového poradce. Takové, kteří se chtějí stát kvalitními daňovými poradci.
Rádi tým rozšíříme i o zkušené daňové poradce.
- baví vás učit se stále nové věci, analyzovat je a odhalovat jejich skryté rozměry?
- rádi komunikujete a prezentujete své myšlenky?
- chcete se podílet na budoucnosti naší společnosti a přispět k jejímu rozvoji?
- chcete poznat různé obory podnikání a zároveň získat univerzální kvalifikaci?
- máte za sebou výsledky vlastní aktivity, které si můžeme ověřit?
Jestliže můžete odpovědět "ANO", pak možná hledáme právě vás.
Výsledkem vaší práce na asistentské pozici bude zvýšená výkonnost poradenského týmu, spokojení klienti a růst vaší odborné kompetence. Jste-li již zkušenými daňovými poradci, očekáváme, že samostatně uspokojíte potřeby náročných klientů.
Základy pro danou pozici
- vysokoškolské vzdělání a zájem o daně a účetnictví
- velmi dobrá znalost angličtiny nebo němčiny
Výhodou
- praxe v účetnictví a daňových agendách
- dobrá znalost excelu, rychlé psaní v textovém editoru
Pokud budete úspěšní:
Svou prací rozšíříte možnosti poradenského týmu specializovaného na problematiku zdaňování větších firem. Získáte novou kvalifikaci a podpoříme vás v přípravě na zkoušku daňového poradce.
Nástupní plat bude určen individuálně podle konkrétní praxe a jazykových znalostí kandidáta. Po zapracování budete motivován dosahovanými tržbami.
V případě zkušeného kandidáta s praxí odpovídající odměna a motivační složka.
Motivační dopis společně s profesním ž