BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK / BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNICE

Pracovní místo ( BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK / BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, plný pracovní úvazek (po dohodě možnost zkráceného pracovního úvazku). Pracovní doba: Po - Ne, noční směny včetně víkendů.
Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - 4. platová třída.

Pracovní náplň: péče a dohled v dětském domově v nočních hodinách.

Požadavky: minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem, zdravotní průkaz, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí: stravování, využití FKSP.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: reditelka@zsspecaddjaromer.cz