VŠEOBECNÉ SESTRY/BRATŘI

Pracovní místo ( VŠEOBECNÉ SESTRY/BRATŘI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Všeobecná sestra poskytuje a případně zajišťuje základní a specializovanou ošetřovatelskou péči prostřednictvím ošetřovatelského procesu v souladu s diagnózou stanovenou lékařem
- Na základě ordinace lékařů zabezpečuje, provádí a vyhodnocuje podávání léků, očkování klientů a další zdravotní péči.
- Realizuje a kontroluje ošetřovatelský plán péče a metodicky vede jeho sestavování
- Kontroluje dodržování hygienicko-epidemiologického režimu apod.
Požadavky:
- Maturitní vysvědčení v oboru všeobecná (dětská) sestra
- Schopnost organizovat a plánovat práci
- Pokročilá práce s informacemi
- výpis z RT
Zaměstnanecké výhody: Osobní příplatek, zvláštní příplatek, 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, rekreaci
HLÁSIT SE: Ing. Ivo Hamáček, tel.: 497 770 217 volat od 8:00 do 15:00 hod., email: hamacek@dsshaj.cz, po dobu nozouvého stavu hlásit se pouze telefonicky či mailem