OBCHODNÍ MANAŽER/KA

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo působení: Divize Kogenerace Třebíč

Popis pozice:
Prodej kogeneračních jednotek a energetických řešení s těmito jednotkami
Vyhledávání a přinášení nových obchodních případů
Provádění základního technického a ekonomického posouzení obchodních případů
Rozvíjení prodeje ve svěřeném regionu / trhu
Smluvní zajištění - zabezpečení obchodních případů z přímého prodeje konečným zákazníkům
Budování a udržování vztahů se zákazníky, inženýrskými společnostmi, projektanty, generálními dodavateli
Příprava nabídek ve spolupráci s projektovým manažerem
Monitoring situace na trhu s energiemi a energetickými projekty

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání technického či ekonomického směru
Min. 2 roky praxe v českém nebo zahraničním obchodu příp. praxe v technickém oboru
Komunikativnost - schopnost vést obchodní (technické) jednání
Základní orientace v oblasti energetiky, přehled v nových energetických technologiích
Všeobecný technický přehled
Znalost AJ na komunikativní úrovni
Pokročilá znalost MS Office
Řidičský průkaz sk. B
Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
Pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů

Nabízíme:
Perspektiva ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
Spolupráce na řešení významných energetických projektů
Možnost seberealizace - odborný a profesní růst
Motivující platové ohodnocení + výkonnostní prémie
Služební automobil s možností soukromého užívání
Možnost pracovat pro významnou společnost, která se stala jedním z největších prodejců kogeneračních jednotek v Evropě
Vzdělávací kurzy
Firemní benefity