Všeobecné sestry

Pracovní místo ( Všeobecné sestry ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: tel.: 224 431 100/od Po do Pá mezi 8-15hod, e-mail: denisa.licakova@fnmotol.cz
Ukkončené vzdělání v oboru všeobecná sestra, případně prakticá sestra. Směny možno domluvit (12hodinové, nepřetržitý provoz nebo možno bez nočních, bez víknedů, podle Vašeho zájmu). Spolupráce s ostatními členy týmu - lékaři, ošetřovateli, sanitáři, fyzioterapeuty, nutričnímmi terapeuty a soc. pracovníky. Využití či rozšíření znalostí a doveností v různých podoborech.
Požadavky: Cizinec uchazeč musí být držitelem "Rozhodnutí o uznání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání vydané ministerstvem zdravotnictví ČR"
Nabízíme: zařazení do 10-11. platové třídy podle praxe a vzdělání, osobní příplatek zvláštní příplatek za práci ve ztíženém pracovním prostředí, proplacení přesčasových hodin, podporu dlouhobobého vzdělávání a studia.
Výhody: ubytování pro mimopražské, pravidelný plat dle platového zařazení, zaměstnanecké benefity (příspěvek zaměstnavatele na obědy v závodní jídelně, sportovní i kulturní aktivity, dětské rekreace, podnikové rekreační zařízení apod.)