OBSLUHA VÝROBNÍHO STROJE

Pracovní místo ( OBSLUHA VÝROBNÍHO STROJE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme zaměstnance na pozici obsluha kašírovacího stroje v kartonážní výrobě. Náplň práce spočívá v počítačovém seřizování stroje dle formátu kartonu, ruční nastavení množství lepidla do válců stroje - lepení hladké a vlnité lepenky. Možnost zaučení.

Požadujeme: technické myšlení, ochotu učit se novým věcem. Manuální zručnost a zkušenosti s obsluhou strojních zařízení - výhodou.

Nabízíme: možnost prodloužení pracovní smlouvy. Pracovní doba Po - Pá od 6.00 do 14.00 hod, následující týden od 14.00 do 22.00 hod.
Měsíční prémie za nulovou absenci. Příspěvek na podnikové stravování.

Zaměstnanecké výhody: Měsíční prémie za nulovou absenci. Příspěvek na podnikové
stravování.

První kontakt e-mailem: iva.zichova@inapa.cz