Ostraha obchodních domů - mobilní výjezdová skupina (ČR)

Pracovní místo ( Ostraha obchodních domů - mobilní výjezdová skupina (ČR) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : po celé ČR (vždy v rámci kraje)
KONTAKT : Zuzana Krejčí Figurová, e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz, popř. telefonicky, tel. 731 988 699 (Po - Pá od 8:00 - 16:00 h).
Nechodit na pobočku!
Pohovory: Praha, Brno, Ostrava

Náplň práce:

zajištění ostrahy maloobchodních prodejen po celé ČR (vždy v rámci kraje)
dodržování interních manuálu a instrukcí
spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
komunikace s klienty a policií
práce v civilu i uniformě

Požadujeme:

věk min. 21 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost
spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilitu
schopnost jak samostatné tak týmové práce
řidičský průkaz skupiny B
počítačová gramotnost
praxe v oblasti ostrahy obchodních domů je podmínka
praxi v oblasti CCTV

Nabízíme:

práci v silné a stabilní společnosti
nadstandardní mzdu a výkonnostní odměny
bohatý sociální program společnosti
firemní vozidlo, notebook, mobilní telefon
Možnost záloh na mzdu
Nástup možný ihned
Možnost práce na HPP i DPP (plný i zkrácený úvazek)

Vhodné také pro osoby se zdravotním znevýhodněním (bez omezení pohybového ústrojí).