Nákupčí - pracovník zásobování a prodeje

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Nákupčí - pracovník zásobování a prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
sjednávání rámcových smluv s dodavateli na chemické suroviny nebo nechemické zboží (režijní a spotřební materiál)
vyjednávání o výhodnějších podmínkách od strategických dodavatelů
komunikace s dodavateli, kontrola plnění uzavřených smluv
podílí se na tvorbě nákupní strategie
monitoruje trh s cílem nalezení nových dodavatelů
tvoří finanční analýzy nákupů za dané časové období
interní spolupráce s žadateli, realizace požadavků na nákup
vyřizování reklamací - kontrola plnění smluv s ohledem na systém jakosti

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického, chemického, ekonomického nebo obchodního směru
alespoň 2 roky zkušeností se strategickým nákupem nebo obchodním vyjednáváním na profesionální úrovni
komunikativní a prezentační dovednosti
samostatnost a schopnost rozhodovat se
znalost práce v MS Excel
německý / anglický jazyk - komunikativní úroveň
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
možnost osobního a odborného růstu
pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností dalšího prodloužení
zkušební doba 3 měsíce
pracovní dobu 37,5h týdně (pružná pracovní doba)
nástup ihned nebo dohodou
zaměstnání v centru Ústí nad Labem návaznost na MHD
výše mzdy je závislá na zkušenostech kandidáta
týden dovolené navíc, zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní bonus, zvýhodněné telefonování
Kontakt:
telefonicky