PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do nově zaváděného Domova se zvýšeným dozorem hledáme pracovníky v sociálních službách do přímé péče. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.
Popis pracovní pozice:
Pracovník vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108/2006 Sb. a úkony péče dle platné vyhlášky 505/2006. Pracovník s klienty vede rozhovory, provádí s nimi tzv. sociální nácviky v činnostech, které se potřebují naučit, zapojuje klienty do aktivizačních činností, apod. Při individuální práci poskytuje klientovi pomoc, dopomoc a podporu v činnostech jako např. - doprovody do obchodů, na zájmové aktivity, k lékařům, na úřady, asistenci při každodenních činnostech souvisejících s bydlením (vaření, hospodaření s penězi, nakupování, úklid, praní, apod.) a s péčí o sebe (hygiena, životospráva, péče o svůj vzhled, zdraví atd.).
Nabízíme: smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days pro případ krátké nemoci. Nástupní plat 19 000,- Kč až 23 000 s příplatkem za praxi s cílovou skupinou, po 3 měsících až 24 500,- Kč, po 6 měsících až 26 000,- Kč + příplatky související s třísměnným provozem.
Požadujeme:
Minimální stupeň vzdělání střední úplné (vyučen bez maturity, s maturitou), uživatelskou práci na PC (Word, Excel, Internet), ŘP je výhodou, komunikační dovednosti, empatický přístup ke klientům, schopnost pracovat v týmu a předávat informace, samostatnost při práci a v plánování času (sebeřízení), schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, trestní bezúhonnost, zájem učit se novým věcem.
Nástup: 1. 7. 2020
Hlásit se e-