Inspektor/ka zaměstnanosti

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Inspektor/ka zaměstnanosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Štichová Dagmar, e-mail: plzen@suip.cz
Požadavky:
"minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou
"základní znalosti v oblasti pracovněprávních vztahů (zákoník práce) a zákona o zaměstnanosti
"organizační schopnosti, komunikativnost, umění jednat s lidmi, flexibilita, asertivita, psychická odolnost
"samostatné jednání a rozhodování, zodpovědnost, občanská bezúhonnost
"praktická uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)
"řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
"povinnost absolvovat minimálně tříměsíční zácvik ukončený inspektorskou zkouškou
Hlavní náplň činnosti:
"ve vybraných subjektech - u kontrolovaných osob provádí kontrolu dodržování povinností vyplývajících z pracovněprávních předpisů (zákoník práce, zákon o zaměstnanosti)
Nabízíme:
"zajímavou a zodpovědnou práci, možnost odborného rozvoje a vzdělávání
"platové podmínky dle zákona č. 234/2014 Sb., platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., platová třída 10
Pracovní smlouva bude uzavřena v souladu s ust. § 178 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě. Zaměstnanec bude pracovat na služebním místě a v rámci sjednaného druhu práce bude konat činnosti podle zákona o státní službě.
Místo výkonu práce: Oblastní inspektorát práce pro Plzeňský kraj a Karlovarský kraj, Regionální kancelář v Karlových Varech, Svahová 1170/24, 360 01 Karlovy Vary
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem doručte do 1. 3. 2020 (včetně) na adresu nebo e-mail:
Dagmar Štichová
Oblastní inspektorát práce pro Plzeňský kraj a Karlovarský kraj, Schwarzova 27, Plzeň, PSČ 301 00
Tel. kontakt: 950 179