Učitel/ka 1. trojročí ZŠ

Pracovní náplň

Co očekáváme:
pedagogické vzdělání (nejlépe pro 1. stupeň ZŠ), kurz Montessori 6-12 let (výhodou), otevřená komunikace, respektující přístup k dětem, sebevzdělávání, odolného člověka schopného čelit výzvám, týmového ducha
Co nabízíme:
práce na plný úvazek, podporu a financování dalšího vzdělávání, zaměstnanecké školné pro vaše dítě, atraktivní finanční ohodnocení, možnost školního bytu, možnost seberealizace, připravené prostředí v rozvíjející se rodinné škole

Strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem posílejte na: info@bambischool.cz.
Pro další informace volejte v čase 8-16 h: 725 545 316.