Všeobecná sestra

  • Letovice

Pracovní místo ( Všeobecná sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle dohody.
Požadavky:
Odborná způsobilost dle z.č. 96/2004 Sb - způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra, praxe v oboru výhodou, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, empatie, sebekontrola,znalost práce na PC, schopnost týmové spolupráce, morální a občanská bezúhonnost.
Náplň práce:
poskytování komplexní ošetřovatelské péče, plánování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu, provádí základní výchovu pacientů v oblasti ochrany a podpory zdraví a v ošetřovatelských postupech, provádí zápisy do zdravotnické dokumentace, poskytuje pacientovi informace v souladu se svou odbornou způsobilostí.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, podnikové stravování, 6 týdnů dovolené, příspěvky z FKSP (na rekreaci, masáže, apod.), možnost dalšího vzdělávání v oboru.
Mzda od 36.000,- Kč (dle praxe).
První kontakt osobně Nemocnice Letovice 8.30-15.00 hod, telefonicky v pracovní dny v čase 8.30-15.00 hod na č. 601 392 798 nebo na e-mail. adrese: portlova@nemletovice.cz