lékaři interního oddělení

Pracovní místo ( lékaři interního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Požadujeme:
" VŠ vzdělání lékařského směru
" specializovanou způsobilost v oboru interna nebo absolvovaný či dobíhající kmen, případně zařazení do specializačního vzdělávání
" zájem o obor
" bezúhonnost, zdravotní způsobilost
" samostatné, aktivní, vstřícné chování a vystupování
" flexibilitu, loajalitu k zaměstnavateli, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost
Nabízíme:
" podporu dalšího vzdělávání a osobního a profesního rozvoje
" osobní přístup, mezioborovou spolupráci, přátelský kolektiv
" práci na plný úvazek
" nástup možný ihned nebo dohodou
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek na stravování v zaměstnanecké jídelně
" zaměstnanecký program MultiSport Benefit
" zvýhodněný zaměstnanecký tarif T-Mobile
" týdenní pracovní dobu 37,50 hodin
" 5 týdnů řádné dovolené
" možnost získání bytu
Životopis zasílejte na adresu:
Oddělení personalistiky a mzdové účtárny, Bohumínská městská nemocnice a.s., Slezská 207, 735 81 Bohumín nebo emailem na zamestnani@nembo.cz. Do předmětu uveďte název pozice!
nebo osobně