operátor/ka - přípravář/ka výroby

Pracovní místo ( operátor/ka - přípravář/ka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Jižní 401 Průmyslová zóna Triangle Staňkovice 439 49
ZF Chassis Systems Žatec je nejnovější závod skupiny ZF v České republice. Stavět se začal na podzim roku 2017 a najdete ho v Průmyslové zóně Triangle u Žatce. První fáze výstavby zahrnuje plně automatizovanou kompletaci modulů náprav na ploše o téměř 3500 m2.
ZF Group je přední dodavatel pro automobilový průmysl. Portfolio skupiny ZF zahrnuje prvky pohonného ústrojí osobních automobilů, nákladních a užitkových vozů, autobusů, lodí i letadel, ale také projekty z oblasti elektromobility.
Společnost zabývající se výrobou poloos pro osobní automobily nabízí volné místo na pozici Operátora/Přípraváře výroby. Hlavní náplní práce bude:
- Příprava materiálu/komponentů pro montážní linku v požadovaném množstvím na základě objednávek
- Zajištění přebalování materiálu a přípravy jednotlivých komponentů dle daných specifikací
- Vyměňování prázdných balení a likvidace balícího materiálu
jedná se o fyzicky náročnou práci
Požadavky
- dobrý fyzický stav
- praxe ve výrobním závodu výhodou, není podmínkou
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, práci ve dvousměnném provozu, benefity apod….
stravenky
příspěvěk na dopravu
příspěvek na penzijní připojištění
13. plat
.zájemci hlaste se pouze telefonicky paní Martině Bozděchové tel. č. 725 505 878 nebo posílejte email: martina.bozdechova@zf.com