dělník/ce ve výrobě

  • Myslinka

Pracovní místo ( dělník/ce ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce - Myslinka
Náplň práce:
o výroba plastových nádrží,
o formování plastových dílů pomocí ručního nářadí,
o příprava a očištění forem pro další výrobu,
o hrotování a úprava hotových dílů,
o kontrola před zabalením a expedicí,
o manipulace s výrobky.
Požadujeme:
o flexibilitu - ochotu pracovat na směny,
o dobrou fyzickou zdatnost,
o smysl pro zodpovědnost.
Nabízíme:
Atraktivní a do budoucna jistá pracovní místa se zázemím v mezinárodní společnosti, která odpovídají vysokým standardům automobilového průmyslu a jsou odpovídajícím způsobem finančně ohodnocena na základě znalostí a zkušeností.
Nástupní mzda až 22 800 Kč, po zkušební době až 29 000 Kč (hrubá mzda bez přesčasů)
Mezi benefity poskytované našim zaměstnancům patří:
měsíční bonus za přítomnost, bonus za bezpečnost práce, věrnostní prémie, roční odměny, roční odměny za přítomnost,
odměny za doporučení nových zaměstnanců,
zvýhodněné tarify na volání pro celou rodinu,
vzdělávací kurzy,
hodnotné vánoční dárky, vánoční večírek,
stravenky (Sodexo, Naše Stravenka) nebo stravování zdarma v nové denní místnosti,
dárky k významným jubileím (narozeniny, svatba, narození dítěte),
- motivační odměny za zlepšovací návrhy,
- bonus za odpracované přesčasy.
Autobusová doprava zajištěna ZDARMA na trasách:
- Plzeň, Vejprnice, Tlučná, Nýřany, Myslinka
- Nečtiny, Manětín, Lité, Dolní a Horní Bělá, Loza, Nekmíř, Všeruby, Líšťany, Město Touškov, Kozolupy, Myslinka
- Stod, Chotěšov, Zbůch, Úherce, Myslinka
Kralovice, Mladotice, H. Hradiště, Plasy, Rybnice, Kaznějov, H. Bříza, Ledce, Pří