Recepční v hotelu

Pracovní místo ( Recepční v hotelu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED. Pracovní doba - 8 hodinová směna (ranní / odpolední)

Náplň práce:
řešení příjezdů a odjezdů hostů; vyřizování elektronické pošty a telefonní komunikace; administrativa; kontrola pokojů; pomoc s přípravou snídaní; plnění provozních úkolů; obsluha hostů

Požadavky:
chuť pracovat; komunikační schopnosti; samostatnost; zodpovědnost; anglický jazyk podmínkou (další jazyk výhodou)

Nabízíme:
možnost dalšího příjmu za noční pohotovost a obsluhu hostů nad rámec náplně práce; podnikové stravování, sleva na naše služby (restaurace Archa, Centrum catering, Hotel Centrum), zvýhodněný mobilní tarif, pravidelné teambuildingové akce

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Vojtěcha Kuličky:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: hotelcentrum@centrum.cz;
- telefonicky (každé úterý 14,00 - 16,00hod.) na čísle 773 697 798;
- osobně (každé úterý 13,00 - 14,00hod.) na adrese: Everness s.r.o., Komenského č.p. 384,
753 01 Hranice 1