ROZPOČTÁŘ

Pracovní místo ( ROZPOČTÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: možnost zřízení zázemí v Milevsku.
Co u nás budete dělat?
o Přípravu, zpracování a sestavování cenových nabídek, kalkulací a kontrolu rozpočtů pro servis a montáže vzduchotechniky, klimatizací, chlazení a topení
o Zodpovědnost za odhadování předpokládaných nákladů na projekty či produkty
o Sběr dat a analyzování faktorů ovlivňujících konečnou cenu
o Vypracovávání přehledu nákladů na projekt či produkt
o Kompletaci nabídek a evidenci v PC (Excel)
o Jednat se zákazníky a dodavateli prostřednictvím e-mailu/telefonu
o Podporu obchodního týmu, spolupráce i v týmu s projektantem
o Pravidelně poskytovat zpětnou vazbu řediteli divize

Co od Vás očekáváme?
o Technické znalosti a zkušenosti s kalkulacemi cen a přípravou rozpočtů v oblasti TZB, nejlépe vzduchotechniky/ klimatizací, chlazení a topení
o Schopnost čtení a orientaci ve výkresové dokumentaci
o Pozitivně nastavené myšlení, proaktivitu a iniciativu
o Rozvinuté komunikační a vyjednávací dovednosti
o Flexibilitu a odolnost vůči stresu, vytrvalost
o Uživatelská znalost práce na PC (MS office - Excel)
o Ukončené SŠ vzdělání

Čím nás potěšíte (není podmínkou)?
o Základní znalostí IS K2
o Znalostí software pro tvorbu technické dokumentace/výkresů (AutoCad, SolidWorks apod.)

Na co se u nás můžete těšit?
o Zázemí ve stabilní české společnosti s 25 letou tradicí
o Motivující finanční ohodnocení = fixní mzda vč. motivační složky mzdy v závislosti na dosažených výsledcích (v případě odpovídající praxe z předchozího zaměstnání až do výše 50.000 Kč)
o Pružnou pracovní dobu PO-PÁ; Mobilní telefon
o Balíček zaměstnan