grafik/čka

  • Dubňany

Pracovní místo ( grafik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Nádražní 1701, 696 03 Dubňany. Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, pokročilou znalost grafických programů - Corel, Photoshop, uživatelskou znalost MS Office. Dále požadujeme zodpovědný a samostatný přístup k práci, organizační a komunikační dovednosti, výborný písemný projev. Pečlivost a preciznost ve svěřených úkolech je podmínkou.
Vaší náplní práce bude především: tvorba katalogů a jednotlivé dílčí práce, rozpracování grafických návrhů, spolupráce s vedením společnosti. Budete tvořit reklamu, letáky a jiné tiskoviny, upravovat ceníky.
Hledáme člověka, který se nebojí obhájit své nápady a názory, má zájem o sociální sítě a grafický design, vyzná se v online prostředí.
Nabízíme různorodou práci v příjemném pracovním prostředí, zázemí stabilní společnosti, zajímavou a samostatnou práci.
K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči - přesný termín výběrového řízení však ještě není stanoven. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu zprávy napište: GRAFIK. Elektronická stravenka.