sociální pracovník - vedoucí Azylového domu a Noclehárny

  • Strakonice

Pracovní místo ( sociální pracovník - vedoucí Azylového domu a Noclehárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitelka Městského ústavu sociálních služeb Strakonice
v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce, v platném znění vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce Sociální pracovník - vedoucí Azylového domu a Noclehárny
Místo výkonu práce: Azylový dům s noclehárnou, Budovatelská 613, Strakonice
Předpokládaný termín nástupu: 1. 6. 2020 - případně dohodou
Pracovní poměr vznikne jmenováním vybraného uchazeče na dobu neurčitou, se zkušební dobou v délce 6 měsíců, na plný pracovní úvazek, provoz jednosměnný.

Náplň práce:
- řízení služby azylového domu a noclehárny, včetně podřízených pracovníků
- sociální práce s osobami nacházející se v nepříznivé sociální situaci spojené se ztrátou bydlení
- správa azylového domu a noclehárny
- tvorba standardů kvality sociálních služeb a dalších souvisejících předpisů
- dodržování schváleného rozpočtu a podmínek dotačních smluv

Požadavky:
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav
- dosažené vzdělání - dle zákona o sociálních službách pro pozici sociální pracovník
- znalost právních předpisů pro výkon této práce
- praxe v oboru - práce s osobami se zvýšeným rizikem sociálního vyloučení - minimálně 2 roky
- zkušenosti s řízením kolektivu
- empatie, komunikační dovednosti, pozitivní myšlení
- smysl pro zodpovědnost
- organizační schopnosti
- řidičské oprávnění skupiny B
- dovednosti pracovat s PC (Windows, Excel, Internet, Outlook)

Platové podmínky:
- odměňování podle zák. č.262/2006 Sb., NV č. 564/2006 Sb., NV č.469/2002 Sb., v platném znění
- platová třída odpovídající druhu vykonávané práce: 10
- příplatek