Koordinátor střediska / sociální pracovník

  • Krnov

Pracovní místo ( Koordinátor střediska / sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jaká je naše představa o Vás?
- Vyšší odborné vzdělání (minimálně VOŠ) v oboru sociální práce či příbuzných oborech (upřednostňujeme), případně v oboru ekonomickém.
- Trestní bezúhonnost.
- Respekt ke křesťanským hodnotám.
- Přijímání odpovědnosti za práci jiných osob.
- Zodpovědnost, organizační schopnosti, schopnost řešení problémů.
- Zkušenost s vedením sociální služby podmínkou.
- Mediální gramotnost, řidičský průkaz skupiny B.
- Výhodou znalost alespoň jednoho cizího jazyka.

Co bude Vaší náplní práce?
- Vedení čtyř poboček střediska-v Krnově, Městě Albrechticích, Osoblaze a Rýmařově.
- Zajištění požadované odborné úrovně a kvality, tj. dle standardů v sociálních službách.
- Uplatňování metod sociální práce.
- Komunikace s podporovateli sociálních služeb, např. obcí, městy apod.
- Vedení lidí a zajištění personální práce na středisku-personálních procesy (nábor, výběr, zapracování, hodnocení), zajišťování motivačního prostředí, rozvoje pracovníků a spravedlivého odměňování.
- Využívání projektových výzev a dalších zdrojů pro zvyšování kvality poskytovaných sociálních a jiných aktivit a jejich rozvoj.

Můžeme Vám nabídnout:
- Smysluplnou a kreativní práci na HPP-plný úvazek-37,5 hodin/týdně
- Kvalitní zaškolení našimi odborníky, podporu a vzdělávání po celou dobu naší spolupráce.
- Mzdu: 25.100 Kč + 2.400 Kč příplatek za vedení + po zkušební době možnost osobního ohodnocení do výše až 5.398 Kč

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím životopis včetně motivačního dopisu paní Veronice Sasynové na e-mail: v.sasynova@slezskadiakonie.cz nejpozději do 29. 2.