Pracovník v sociálních službách

  • Krupka

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- znalost práce na PC
- výborné komunikační dovednosti, aktivní přístup bez předsudečného chování
- smysl pro odpovědnost, samostatnost a pečlivost
- výhodou hra na hudební nástroj a předchozí zkušenost s prací s dětmi
- trestní bezúhonost
- výhodou kurz pracovníka v sociálních službách
Pracovník poskytuje uživatelům sociální služby Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Želváček pomoc, která musí vycházet z individuálně určených potřeb osob, musí působit na děti aktivně, podporovat rozvoj jejich samostatnosti. Pozice vhodná pro studenty VŠ.
Realizuje samostatně, případně v součinnosti s ostatními zaměstnanci sociální služby základní činnosti dle ust. § 27 vyhlášky č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách, čímž se zejména rozumí: výchovné, vzdělávací a aktivizační činnosti, sociálně terapeutické činnosti, zprostředkování kontaktu se společenským prostředí, pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí.
Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 6.3. 2020 na e-mail: ivana.simankova@poradna-prava.c z.
Výběrové řízení je koncipováno jako dvoukolové, k ústním pohovorům do prvního kola mohou být pozváni pouze uchazeči splňující výše zmíněné požadavky. Poradna pro občanství/Občanská a lidská práva si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit.