Krajský koordinátor projektu Upskilling

Pracovní místo ( Krajský koordinátor projektu Upskilling ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : Krajská pracoviště NPI ČR
Senovážné náměstí č.p. 872/25, Nové Město, 110 00 Praha 1

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Radim Stejskal, e-mail: radim.stejskal@npicr.cz - Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 28. 2. 2020 na e-mail radim.stejskal@npicr.cz Do předmětu zprávy uveďte "krajský koordinátor Upskilling".

Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici
Krajský koordinátor projektu Upskilling pro Ústecký, Liberecký, Karlovarský, Plzeňský, Pardubický, Královehradecký, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezský, Jihomoravský kraj a kraj Vysočinu.

Úvazek 1,00

Požadujeme:
" ukončené minimálně SŠ vzdělání
" výborná znalost českého jazyka slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího
" samostatnost a odpovědnost
" organizační a komunikační schopnosti
" schopnost srozumitelně prezentovat výstupy
" znalost MS Office na pokročilé úrovni
" časová flexibilita a ochota cestovat po regionu
" trestní bezúhonnost.

Náplň práce zahrnuje zejména:

" přispět ke zvýšení kvalifikovanosti dospělých občanů v kraji na základě potřeb trhu práce,
" průběžně informovat klíčové aktéry o možnostech spolupráce,
" koordinovat přípravu Doporučení pro optimalizaci sítě autorizovaných osob pro daný kraj, včetně organizace periodických setkání klíčových aktérů v rámci krajské sítě,
" organizovat setkání krajských platforem autorizovaných osob,
" aktivně vyhledávat potenciální autorizované osoby, poskytovat metodickou a informační podporu pro přípravu žádosti o udělení autorizace a její administraci,
" pomáhat autorizovaným os