UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CZ-ISCO: 91122 Uklízeči a pomocníci ve zdravot. a sociálních zařízeních
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na další rok, nástup dle dohody
- Požadujeme: min. ukončené základní vzdělání, doložení dokladu o dokončeném vzdělání, úředně ověřené a přeložené do českého jazyka), očkování proti hepatitidě B, výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a přeložené do českého jazyka, základní znalost českého jazyka
- Náplň práce: komplexní úklid oddělení (úklid podlahových ploch, pokojů, sociálních zařízení, kanceláří, jídelních prostor apod.), dezinfekční práce, zalévání květin, údržba a obsluha mycího stroje, dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele
- Pracovní režim: jednosměnný 40hod týdně, pevná pracovní doba 6hod - 14.30hod, jednou za 14 dní sobota, neděle 6hod - 14.30hod.
- Nabízíme: zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace, příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; příplatky za soboty, neděle, svátky, po zapracování osobní příplatek; profesní růst; 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; možnost ubytování přímo v areálu organizace nebo v blízkosti Domova U Biřičky, příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, odměny k životním a pracovním jubileím až do výše 13 000,-Kč
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem, kontaktní osoba: Páralová Lenka, tel.: 725 926 089, e-mail: lparalova@ddhk.cz