Vedoucí skladu

Pracovní místo ( Vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 25.6.2020
První kontakt písemný, telefonický
- písemně - zaslat nabídku na email - l.stastna@ventiair.com
- telefonicky na tel. č. 737 805 399 (mezi 07:00 - 15:00 hod.)
PRACOVNÍ DOBA:
- 1 směna
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Adolfovice 512, 790 01 Bělá pod Pradědem
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- minimálně středoškolské vzdělání
- 2 roky praxe na obdobné pozici
- zkušenost s vedením zaměstnanců
- velmi dobré počítačové dovednosti
- znalost angličtiny nebo polštiny výhodou
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- vedení týmu skladníků
- optimalizace skladových zásob
- dodržování standardu skladového hospodářství
- příjem, výdej a manipulace materiálu a následná kontrola materiálu ve skladu
- vedení skladové evidence
- vyhodnocování celoroční a měsíční inventury ve skladovém hospodářství
- příprava a organizace nakládek zboží
- interní logistické služby - sklad - výroba
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- zaměstnání na HPP
- práce od pondělí do pátku
- mzda 25 000 Kč hrubého + osobní ohodnocení
INFORMACE O FIRMĚ:
- VentiAir s.r.o. je výrobní společnost. Vyrábíme zařízení pro větrání, klimatizace, vytápění, chlazení, rekuperaci, zvlhčování a filtraci atmosférického vzduchu o kapacitě až 120 000 m3/h. Vzhledem k neustálému vývoji hledáme zaměstnance na pozici vedoucího skladu.