Logistik/logistička-plánovač/plánovačka výroby

Pracovní místo ( Logistik/logistička-plánovač/plánovačka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné i pro absolventy.
Pracovní náplň:
o Sledování stavu zásob zboží a materiálů pro výrobu a jejich zajišťování
o Plánování výroby a zajištění výrobků od externích dodavatelů
o Zajištění nákupu zboží pro další prodej
o Účtování a reporting výroby zboží
o Kontrola zaskladnění skladu
o Spolupráce s dceřinou společností v zahraničí - interco prodej
o Aktivní komunikace s výrobou, logistikou, skladem, nákupem a kvalitou
o Pomoc při zavádění nových metod evidence výroby a zboží
Požadavky:
o Minimálně středoškolské vzdělání
o Praxe v oboru výhodou
o Znalost anglického jazyka
o PC, SAP výhodou
o Komunikační schopnosti, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, zvládání práce pod tlakem.
Zaměstnanecké výhody:
13. plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 100Kč/směna-plně hradí zaměstnavatel, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity .
V případě zájmu se hlašte osobně - ve společnosti Vitrablok, telefonicky - PO-PÁ mezi 8:00-15:00, e-mailem.