Servisní technik/čka

Pracovní místo ( Servisní technik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Žerotínova 1099/21, 702 00 Ostrava
Kontakt: V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na: zamberk@envirenergo.cz

Požadované dovednosti:
práce s PC, Microsoft Office;
zkoušky svařování, výhodou;
řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Požad. doved.:

Jazyk. znalosti:
angličtina - aktivně, výhodou

Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO a.s., která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro své pracoviště v Ostravě zkušeného a schopného kandidáta/ku na pozici SERVISNÍ TECHNIK/ČKA.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- provádění servisních činností, údržby a oprav
- zajišťování náhradních dílů
- spolupráce při realizacích projektů

POŽADUJEME:
- SOU/SOŠ technického zaměření (elektrotechnika)
- zkušenost se servisem zařízení
- manuální zručnost
- časová flexibilita
- schopnost samostatně vést menší projekty
- samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat

NABÍZÍME:
- zázemí prosperující stabilní společnosti, působící na trhu již 27 let
- samostatná, různorodá práce
- motivující finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a nabízeným zkušenostem
- příjemné pracovní prostředí