FYZIOTERAPEUT/KA

  • Písek

Pracovní místo ( FYZIOTERAPEUT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Náplní práce je:
- odborná fyzioterapeutická a rehabilitační péče o klienty, realizace cvičení na základě lékařských doporučení, realizace individuálních cvičení, skupinová cvičení, práce s dokumentací, poradenství v oblasti kompenzačních pomůcek a vedení skladu kompenzačních pomůcek.
Očekáváme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání fyzioterapeut/ka (zákon č. 96/2004 Sb.), osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu, uživatelská znalost práce na PC, bezúhonnost, komunikativnost, zodpovědnost, trpělivost a sociální cítění.
Nabízíme: mzdu odpovídající vašim zkušenostem, poukázky Sodexo na volný čas a kulturu, dotované stravování, bonusy za věrnost, práci ve stabilní mezinárodní firmě.
První kontakt: pí. Dominika Rambousová, asistentka ředitele tel. 605 166 738 (po - pá 7:30 - 15:00 hod.), email: d.rambousova@senecura.cz nebo na uvedené adrese SeneCura SeniorCentrum Písek a.s., Čelakovského 8/4, 397 01 Písek. Od pondělí do pátka od 7:30 hod. do 15:00 hod.