specialista zákaznické kanceláře

  • Hodonín

Pracovní místo ( specialista zákaznické kanceláře ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Dolní Valy 1436/22, 695 01 Hodonín.
Co bude náplní Vaší práce: budete komunikovat s našimi stávajícími i novými klienty, vytvářet obchodní, marketingové a manažerské aktivity pro splnění cílů pobočky, příprava obchodních nabídek, jejich prezentace, zpracování veškeré administrativy, řešit klientovy požadavky k maximální spokojenosti. Nejedná se o žádný podomní ani telefonický prodej, veškerá činnost je pouze v naší kamenné kanceláři v centru Hodonína
Co od Vás očekáváme: středoškolské vzdělání, baví Vás práce a komunikace s lidmi, samostatnost a pro klientský přístup, chuť pracovat a učit se novým věcem, příjemné a empatické vystupování, počítačové znalosti na dobré úrovni (Word, Excel), přesnost, pečlivost a zodpovědnost.
Co můžeme nabídnout my: možnost práce na plný nebo poloviční úvazek, práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu, 4 týdny dovolené + sick days, školení / technického i obchodního směru /. Fixní plat / 18 tis. - 20 tis./. Plně hrazené stravenky 120 Kč. Vánoční odměny. Zaměstnanecké výhody (slevy na telekomunikační a energetické služby pro Vás i Vaši rodinu a známé).
Co je potřeba udělat: odeslat životopis (foto vítáno) na email: jednatel@enpora.cz