VRÁTNÝ/Á-HLÍDAČ

  • Liberec

Pracovní místo ( VRÁTNÝ/Á-HLÍDAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pouze pro OZP
- místo výkonu práce území Libereckého kraje,
- současný objekt v Liberci,
- pracovní poměr HPP - hlavní pracovní poměr,
- pracovní úvazek zkrácený 30 hodin týdně,
- nepřetržitý provoz - nerovnoměrně rozvržená doba - dvousměnný provoz,
- pracovní doba s vyrovnávacím obdobím 26 týdnů po sobě jdoucích,
- měsíční mzda u zkráceného pracovního úvazku činí 10.950,- Kč + zákonné příplatky + stanovené osobní ohodnocení + přiznané odměny,
- den nástupu do práce je sjednán 1. dubna 2020 i dříve a to z důvodu zapracování se ve zkušební době,
- pracovní poměr sjednán se zkušební dobou v délce 3 měsíců od nástupu do zaměstnání,
- pracovní poměr sjednán na dobu určitou s možností oboustranného prodloužení již sjednaného pracovního poměru.
Požadavky na uchazeče o zaměstnání před možným nástupem do pracovního poměru:
- čistý rejstřík trestů - podmínkou,
- zdravotní způsobilost - nutností.
Výhodou:
- splnění kvalifikačních požadavků,
- vzdělání,
- praxe,
- flexibilita
Hlásit se předem telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba se v místně výkonu práce nenachází
Kontaktní údaje:
společnost GRASO a.s.
sídlo společnosti Šantova 656/6, Olomouc - město, PSČ: 779 00, IČ: 25883127,
stálá služba nepřetržitá 24 hodin denně, 7 dní v týdnu PCO +420 585 731 640 + pco@graso.cz
kontaktní spojení na personální oddělení společnosti GRASO a.s. e-mail: jan.mazurak@seznam.cz