Technik přípravy výroby

Pracovní místo ( Technik přípravy výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY
Náplň práce:
- Kontrola správnosti projektové dokumentace (soulad se skutečností).
- Zpracování výkazů výměr a specifikace materiálů pro ostatní úseky společnosti.
- Sestavení kompletního harmonogramu prací, dodávek, mechanizace.
- Zpracování, kompletace a evidence veškeré legislativy (zejména dokladová a kontrolní část).
- Analýza úpravy organizace práce z hlediska časových i finančních úspor.
- Analýza technických a technologických rizik provádění stavebního díla.
- Pomoc s přípravou podkladů pro fakturaci.
- Zpracování rozpočtů pro vícepráce a méněpráce v průběhu stavby.
- Návrhy na úpravy ceníkových cen dle skutečných nákladů na jednot. práce.

Požadujeme:
- SŠ s maturitou (stavební), výhodou VŠ.
- ŘP B, znalost práce na PC.
- Zkušenosti v oboru přípravy a realizace staveb, znalost projektové dokumentace.
- Výhodou znalosti stavebních technologíí a postupů při realizaci dopravních a vodohospodářských staveb.
- Technické myšlení, práce v rozpočtovém programu.
- Samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost.

Nabízíme:
- 25 dní dovolené, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, motivační systém odměňování - základní mzda, osobní ohodnocení + variabilní složka mzdy, systém benefitů - příspěvek na stravenky a životní pojištění; notebook, telefon