Dělník/dělnice v chemické výrobě

  • Děčín

Pracovní místo ( Dělník/dělnice v chemické výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

[] Místo výkonu práce:
Tovární č.p. 63, Děčín XXXII-Boletice nad Labem, 407 11 Děčín 9
Nástup možný co nejdříve.

Obsluhuje stáčecí linky a balicí linky provozu Stáčírna, provádí manuální plnění do drobných obalů.
Činnost provádí dle pokynů Předáka stáčírny a předáka provozu.
Připravuje materiál pro plnění (lahve, etikety, uzávěry), provádí manipulaci spojenou s provozem linek.
Dbá na dodržování stanovených pracovních postupů se kterými byl seznámen mistrem výroby před zahájením činnosti, dodržování zásad BOZP a požární ochrany, dodržování zásad prevence závažné havárie.
Provádí čištění linky po ukončení výroby, úklid a očistu prostorů provozu Stáčírna.
Při obsluze zařízení a manipulaci s látkami je povinen používat předepsané OOPP.
Účastní se zdravotních prohlídek k ověření zdravotní způsobilosti a školení a přezkoušení z odborné způsobilosti v rozsahu požadavků na odbornou způsobilost.
U činností vyžadujících odbornou způsobilost dodržuje stanovené pracovní postupy, zásady bezpečnosti a ochrany zdraví a požární ochrany, se kterými byl seznámen při školení a ověření odborné způsobilosti.
Vykonává další činnosti dle pokynů Předáka stáčírny.

Požadavky:
- ochota práce o víkendech, ochota práce přesčas a ochota práce v kolektivu
- ochota pracovat rukama, ochota pracovat na směny
- manuální zručnost, zdravý rozum
- obdobná pracovní historie na dělnické pozici výhodou

Nabízíme:
Dotované stravování na pracovišti, příspěvek na penzijní a životní pojištění, 5 týdnů dovolené, individuální odměny dle pracovního nasazení a plnění úkolů, zvýhodněné zaměstnanecké tarify, odměna z